
Пристрій безперебійного живлення 2E RE850 850VA 480W (2E-RE850)
- Готово до відправки
- Код: U1173509
6 070,85 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Пристрій безперебійного живлення 2E RE850 850VA 480W (2E-RE850)
Характеристики пристрою безперебійного живлення 2E RE850 850VA 480W (2E-RE850)
Стан: Нове
Виробник: 2E
Модель: RE850 850VA 480W
Артикул: 2E-RE850
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: монтуємий в стійку
Потужність, Вт: 480 Вт
Потужність, ВА: 850 В*А
Інтерфейс підключення: USB
РК-дисплей: дисплей
Також шукають: на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ): 88x308x438 мм
Вага, кг: 8.2 кг
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Склад: Київ
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення 2E RE850 забезпечить надійний захист вашої техніки від можливих перешкод у роботі через втрату електричного живлення. Цей пристрій має потужність 480 Вт і може працювати на навантаження до 850 В*А. Вбудований USB інтерфейс дозволяє зручно підключати пристрій до комп'ютера чи інших електронних пристроїв. Дисплей на передній панелі дозволяє зручно контролювати роботу пристрою. Цей пристрій також підходить для роботи на напрузі 220 вольт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-RE850 |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Маса, кг | 8,2 кг |
| Мoдель | RE850 850VA 480W |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 88x308x438 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
- Ціна: 6 070,85 ₴


