влевовправо

Пристрій безперебійного живлення 2E SD10000 10kVA 10kW (2E-SD10000)
- Готово до відправки
- Код: U1173510
83 360,05 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення 2E SD10000 10kVA 10kW (2E-SD10000)
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення 2E SD10000 10kVA 10kW (2E-SD10000) - це новий пристрій від виробника 2E з моделлю SD10000. Цей пристрій має потужність 10000 Вт і використовується для надійного живлення електроніки у разі відключення основного джерела живлення.
Характеристики:
- Тип виконання: класичний
- Потужність, Вт: 10000 Вт
- Потужність, ВА: 10000 В*А
- Інтерфейс підключення: USB; RS-232
- РК-дисплей: дисплей
- Розмір, мм (ШхГхВ): 711 x 191 х 495 мм
- Вага, кг: 62 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Склад: Київ
Тип архітектури: безперервної дії (on line)
Цей пристрій також шукають ті, хто потребує живлення на 220 вольт та потужність 10 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-SD10000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Маса, кг | 62 кг |
| Мoдель | SD10000 10kVA 10kW |
| Потужність, ВА | 10000 В*А |
| Потужність, Вт | 10000 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 711 x 191 х 495 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 10 кВт; на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
- Ціна: 83 360,05 ₴


