влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 6000VA 6000W (9SX6KIRT3UG2)
- Готово до відправки
- Код: U1173513
303 672,45 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 6000VA 6000W
Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 6000VA 6000W (9SX6KIRT3UG2)
Стан: Нове
Виробник: Eaton
Модель: 9SX 6000VA 6000W
Артикул: 9SX6KIRT3UG2
Тип архітектури: безперервної дії (on line)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 6000 Вт
Потужність, ВА: 6000 В*А
Інтерфейс підключення: USB; RS-232
РК-дисплей: дисплей
Також шукають: на 220 вольт
Розмір, мм (ШхГхВ): 130 x 440 x 684 мм
Вага, кг: 43.1 кг
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 24
Склад: Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9SX6KIRT3UG2 |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Маса, кг | 43.1 кг |
| Мoдель | 9SX 6000VA 6000W |
| Потужність, ВА | 6000 В*А |
| Потужність, Вт | 6000 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 440 x 684 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
- Ціна: 303 672,45 ₴


