влевовправо

Пристрій безперебійного живлення Legrand Keor SPE 750VA 600W (311060)
- Готово до відправки
- Код: U1173515
27 785,15 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення Legrand Keor SPE 750VA 600W (311060)
Пристрій безперебійного живлення Legrand Keor SPE 750VA 600W (311060)
Стан: Нове
Виробник: Legrand
Модель: Keor SPE 750VA 600W
Артикул: 311060
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт: 600 Вт
Потужність, ВА: 750 В*А
Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда
Інтерфейс підключення: USB; RS-232
РК-дисплей: дисплей
Також шукають: на 220 вольт; 600 Вт
Розмір, мм (ШхГхВ): 238 х 170 x 325 мм
Вага, кг: 14 кг
Країна виробництва: Китай
Склад: Київ
Опис:
- Забезпечує стабільне та надійне живлення в разі виникнення перешкод у роботі мережі.
- Має USB та RS-232 інтерфейс для зручного підключення до комп'ютера чи інших пристроїв.
- Дисплей дозволяє легко відстежувати роботу пристрою та його стан.
- Чиста синусоїда гарантує безпеку для підключених пристроїв.
- Ідеальний вибір для дому або офісу.
Надійний пристрій безперебійного живлення для вашого обладнання від Legrand.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 311060 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Маса, кг | 14 кг |
| Мoдель | Keor SPE 750VA 600W |
| Потужність, ВА | 750 В*А |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 238 х 170 x 325 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів; 600 Вт |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 27 785,15 ₴


